2017

•           V tomto roce bude knihovna naposledy otevřená dne 15. 12. - VÁNOCE V KNIHOVNĚ
  •           Prosím všechny čtenáře, aby nejpozději do konce září, vrátili knihy s modrým štítkem a                                   černým nápisem VS. Děkuji
  •           DNE 30. 6. BUDE KNIHOVNA ZAVŘENÁ Z DŮVODU DOVOLENÉ.
  •           KNIHOVNA BUDE Z RODINNÝCH DŮVODŮ DNE 16. 6. 2017 OTEVŘENA JEN OD 16:00 - 17:00.
  •           Od června jsou v knihovně k dispozici nové knihy pro dospělé i dětské čtenáře ze stálého fondu
  •           V pátek 14.4.2016 je knihovna uzavřena z důvodu státního svátku
  •           V knihovně je nový Výměnný soubor s bílým štítkem.
  •           Prosím všechny čtenáře, aby nejpozději do konce února, vrátili knihy s bílým štítkem a                                    černým nápisem VS. Děkuji

2016

•            Přes vánoční svátky zůstává otevírací doba knihovny nezměněna. Přejí krásné Vánoce!
  •            Prosím čtenáře, kteří mají knihy se žlutým štítkem VS, aby knihy během září vrátili do knihovny. Děkuji.
  •            Od června jsou v knihovně k dispozici nové knihy pro dospělé i dětské čtenáře ze stálého fondu i z                    Výměnného souboru.
  •            Během měsíce KVĚTEN probíhá výměna knih s modrým a červeným označením VS.

Prosím všechny čtenáře o vrácení těchto knih

•            V pátek 25.3.2016 je knihovna uzavřena z důvodu státního svátku. Těším se na čtenáře v pátek 1.4.2016.
  •            V knihovně je nový výměnný soubor.
  •            Prosím všechny čtenáře, aby nejpozději do poloviny BŘEZNA, vrátili knihy s bílým štítkem a                                    černým nápisem VS. Děkuji.

2015

•          V roce 2015 bude knihovna naposled otevřena 18. prosince, v dále bude otevřena až 8. ledna.
  •          V neděli 29.11.2015 bude od 15:00 na Hasičské zbrojnici v Bohuslavicích přichystán knihovnický koutek

pro děti v rámci akce Rozsvěcování vánočního stromku.

Všechny děti si mohou vyrobit vánoční záložku do knížky.

•           Od listopadu je v knihovně k dispozici nový Výměnný soubor.
  • Prosím čtenáře, aby během září a října vrátili knihy se žlutým štítkem VS. Děkuji.

• V pátek 4.9. a 11. 9. 2015 je knihovna z provozních důvodů uzavřena.

• V knihovně je nový výměnný soubor a další soubor s knihami na přání.

• V pátek 1.5. a 8.5. bude knihovna uzavřena z důvodu státního svátku.

• Od pátku 9.3.2015 je v knihovně k zapůjčení nový výměnný soubor. Seznam knih najdete v sekci Výměnný soubor.

• Prosím všechny čtenáře o vrácení knih s bílým štítkem a černým nápisem VS. Děkuji!

• Knihovna bude bývat od 2.ledna otevřena opět každý pátek od 16:00 do 18:00 hodin.

2014

• V knihovně jsou k dispozici nové knihy zakoupené obcí a nový výměnný soubor, všichni stávající i noví čtenáři jsou srdečně zváni.
  • Během měsíce září prosím o vrácení knih se žlutým označením VS, během října bude celý soubor vyměněn za nový.
  • V měsících červenec a srpen je otevírací doba knihovny stejná, jako v předchozích měsících - tedy každý pátek od 16:00 do 18:00.

Nepřehlédněte zajímavé odkazy!

V sekci Zajímavé odkazy najdete přesně to, co slibuje její název. Vybrali jsme užitečné rádce pro výběr skvělé knihy přesně pro Vás „na míru“! Uspokojí ty, co hledají tip na něco čtivého (například napínavou detektivku), i ty pátrající po netradičních formátech (například mluvené slovo pro nekonečné žehlení).